Öne Çıkanlar manchester united 30. hafta Thibaut Courtois uefa kriterleri silahlı saldırı

Rıza Çalımbay: Hakem Hatalarından Artık Bıktım !

Rıza Çalımbay: Hakem Hatalarından Artık Bıktım1 saat önce
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Böyle maçları böyle arkadaşlara vermesinler. Artık bıktım yani, hakikaten bıktım." dedi.

Rıza Çalımbay: Hakem Hatalarından Artık Bıktım, System.String[]
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Çalımbay maç sonu hakemlere tepki gösterirken şunları söyledi:

"HAKEMLER ETKİLENDİ"

"Bizim pozisyonlarımızı vardı ama değerlendiremedik. Maç ortadaydı, belki kazanacaktık. hakem yüzde 100 faulümüzü vermedi ama oyuncumuzun da hareketi yanlış atılmamalıydı. Yalnız böyle arkadaşları böyle hakemleri büyük maçlara vermesinler. Etkileniyorlar. Geçen sene de başıma geldi bunlar.

"HAKİKATEN BIKTIM"

Tosic gelişinde taban gösteriyor. Sonra oyuncum atılıyor, düzen bozuluyor. Karşınızda Beşiktaş var. En formda zamanları, seyircisiyle bütünleşmiş, bu gol oluyor ve bir de 10 kişi kalıyoruz. Hakemler korkmasınlar. Bana göre yüzde 100 fauldü. Diego ile konuşmadım. Eğer Diego haksız atıldıysa en büyük hata bu olur. Artık bıktım yani hakikatten bıktım. Büyük takımlarla oynarken bu hatalardan yorulduk" ifadelerini kullandı.

"DAHA İYİ OLACAĞIZ"

Rıza Çalımbay ikinci yarı daha iyi olacaklarını söylerken, "Artık devreye kadar en yüksek puanı almalıyız. İkinci yarı takviyelerle daha iyi bir takım haline geleceğiz." 

Anahtar Kelimeler:
Rıza Hoca