Öne Çıkanlar Fenerbahçe spor 2018 3 Bant Dünya Kupası Cemalletin Mutlu Gündem

Aziz Yıldırım, Takıma Sportif Direktör Getirme Kararı Aldı

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Aytemiz Alanyaspor ile Ülker Stadyumu'nda 1-1 berabere kalan ve oynadığı kötü futbolla da taraftarlarının tepkisini çeken Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, teknik direktör Dick Advocaat ile bir toplantı gerçekleştirdi ve takımdaki sorunlar masaya yatırıldı.

SPORTİF DİREKTÖR KONUSU

Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik adamı Dick Advocaat, Aziz Yıldırım'a "Takımda arkadaşlık sıkıntısı var. Bir türlü takım olamıyoruz. Özgüven eksikliği de var." şeklinde ifadeler kullanınca Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yönetici arkadaşlarına sportif direktör konusunu gündeme getirdiği bildirildi.

Fenerbahçe'nin 1 numarası Aziz Yıldırım'ın takımın başına sportif direktör getirmeye sıcak baktığı belirtilirken adayların da belli olduğu ve bunların camiaya yakın isimler olduğu gelen haberler arasında.

ŞİMDİLİK 3 ADAY VAR AMA...

Fenerbahçe'nin sportif direktör adaylarının Ümit Özat, Bülent Uygun ve Roberto Carlos olduğu Başkan Aziz Yıldırım'ın başka görüşlere de açık olduğu ancak gündeme olan isimlerin bu üçü olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sportif direktör meselesini 1 hafta içinde yönetimle birlikte çözüme bağlayacağı da iddia ediliyor. 

Anahtar Kelimeler:
Sportif Drektör