Öne Çıkanlar Fenerbahçe Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği El Taawon arda turan fenerbahçeye gelir mi Trabzonspor

İşte Avrupa Ligi'ndeki tüm eşleşmeler!
İsviçre'nin Nyon kentinde düzenlenen kura çekimi sona erdi. Eşleşmeler şöyle:

1. Grup:

PSV Eindhoven (Hollanda) - Osijek (Hırvatistan)/Luzern (İsviçre)

Norrköping (İsveç)/Trakai (Litvanya) - Shkendija 79 (Makedonya)/HJK Helsinki (Finlandiya)

Krasnodar (Rusya) - Slovan Bratislava (Slovakya)/Lyngby (Danimarka)

Sturm Graz (Avusturya)/Mladost (Karadağ) - Fenerbahçe (Türkiye)

Panathinaikos (Yunanistan)/Gebele (Azerbaycan) - Jagiellonia (Polonya)

2. Grup:

Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)/Mlada Boleslav (Çekya) - Kairat (Kazakistan)/Skenderbeu (Arnavutluk) 

Austria Wien (Avusturya) - Progres Niedercorn (Lüksemburg)/AEL (Kıbrıs Rum Kesimi) 

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Vaduz (Liechtenstein)/Odds (Norveç)

 Dinamo Bükreş (Romanya) - Athletic Bilbao (İspanya)

Olimpik Donetsk (Ukrayna) - PAOK (Yunanistan)

Arka (Polonya) - Ferencvaros (Macaristan)/Midtjylland (Danimarka)

3. Grup:

Östersunds (İsveç)/Galatasaray (Türkiye) - Inter Bakü (Azerbaycan)/Fola Esch (Lüksemburg)

Bordeaux (Fransa) - Kalju (Estonya)/Videoton (Macaristan)

Maccabi Tel-Aviv (İsrail)/KR Reykjavik (İzlanda) - Panionios (Yunanistan)/Gorica (Slovenya)

Valletta (Malta)/Utrecht (Hollanda) - Haugesund (Norveç)/Lech Poznan (Polonya)

CSU Craiova (Romanya) - Milan (İtalya)

Brondby (Danimarka)/VPS (Finlandiya) - Hajduk Split (Hırvatistan/Levski Sofya (Bulgaristan)

4. Grup:

Gent (Belçika) - Altach (Avusturya)/Dinamo Brest (Belarus)

Astra (Romanya)/Zira (Azerbaycan) - Olexandriya (Ukrayna)

Everton (İngiltere) - Ruzomberok (Slovakya)/Brann (Norveç)

Aberdeen (İskoçya)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek) -  Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)/Zaria Balti (Moldova)

Irtysh (Kazakistan)/Kızılyıldız (Sırbistan) -  Sparta Prag (Çekya)

Beitar (İsrail)/Botev Plovdiv (Bulgaristan) - Maritimo (Portekiz)

5. Grup:

Zenit (Rusya) - Trencin (Slovakya)/Bnei Yehuda (İsrail) 

Olympique Marsilya (Fransa) - Oostende (Belçika)

Freiburg (Almanya) - Valur (İzlanda)/Domzale (Slovenya)

Cork City (İrlanda Cumhuriyeti)/AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Rabotnicki (Makedonya)/Dinamo Minsk (Belarus)

Zeljeznicar (Bosna Hersek)/AIK (İsveç) - Braga (Portekiz)

Liepaja (Letonya)/Suduva (Litvanya) - Sion (İsviçre)
Anahtar Kelimeler:
Uefa Avrupa Ligi
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.