Son günlerde Luka Doncic ismini duymamanız imkansız. NBA'DE adeta şov yapıyor. Son olarak La Lakers takımını yendikleri maçta da yine başrol oyuncusu oldu. İşte bu iq testi de Luka Doncic gibi zeka sahiplerinin bulabileceği türden. Eğer iki resim arasında 7 farkı 18 saniyede bulursanız iq puanınız 150'yi geçiyor

Bu görselin ana fikri, karşılaştırılabilir iki fotoğrafın yan yana sunulması ve katılımcının iki görüntü arasındaki tüm değişiklikleri tanımlaması gerektiğidir.

te

Fenerbahçe ile anılan Keylor Navas imzayı atıyor! Fenerbahçe ile anılan Keylor Navas imzayı atıyor!

Yukarıdaki grafik, ziyaretçileri benzer görünen iki resim arasındaki yedi farkı 18 saniyede algılamaya davet ediyor. Bu, değerli zamanınızı gözlem becerilerinizi geliştirmek için harcamak için mükemmel bir yöntemdir.

Resim, bir çocuğun ortalıkta yığılıp kaldığı, sekmesinden video izlediği ve yerin kesinlikle dağınık olduğu bir pansiyon odası sahnesini göstermektedir.

Görüntüyü dikkatlice inceleyin ve iki görüntüyü neyin ayırt ettiğini belirlemeye çalışın.

İki fotoğraf arasındaki 7 farkı bulmak için 18 saniyeniz var.

18 Saniyede 7 Fark Belirleme: Çözüm

Bu uygulama, beyninizi harekete geçirerek mantıksal ve analitik düşünmeyi teşvik eden bir beyin egzersizi olarak çalışır.
Katılımcılar, önce çözümleri kontrol etme dürtüsüne direnmelidir, aksi takdirde bu aktiviteden olumlu sonuçlar alınmayacaktır.

tee