A Milli Takım'da Michael Rechner kaleci antrenörü, Axel Busenkell ise fiziksel performans antrenörü olarak teknik heyetine katıldı. Geçitiğimiz günlerde de birinci yardımcı olarak Kenan Koçak ve ayrıca Jan-Moritz Lichte, Stefan  Kuntz'un yardımcılıklarına getlrilmişti.

MİCHAEL RECHNER KİMDİR?
Michael Rechner, 27 Mayıs 1980'de Almanya'da dünyaya geldi.. Faal futbolculuk zamanlarında, Hamburg, VfR Mannheim, Waldhof Mannheim, Sachsen Leipzig, Schweinfurt, Weinheim ve Zuzenhausen takımlarının kalesini korudu..

AXEL BUSENKELL - KARİYER
Axel Busenkell, 26 Kasım 1971'de Almanya'da doğdu. Mainz'daki Johannes Gutenberg Üniversitesi mezunu Busenkell, 2000 yılından beri 1. FSV Mainz 05 kulübünde fiziksel performans antrenörü olarak görev yapmaktadır.. Almanya U21 Millî Takımı'nda da 2007-2021 yılları arasında aynı görevde de bulundu.. Stefan Kuntz önderliğinde 2017 ve 2021 yıllarında UEFA Avrupa U21 Şampiyonası'nda iki kez şampiyonluk sevinci yaşayan Almanya U21 Millî Takımı'nın teknik kadrosunda yer aldı. A Millî Takım Yardımcı Antrenörü Jan-Moritz Lichte ile Mainz kulübünde birlikte çalıştı.

KAYNAK: NTV SPOR