Aaron Ramsey, 1 yıl daha kontraatının olduğu Juventus ile yollarını ayırmaya hazırlandığı ifade edildi. Premier Lig'e dönmek isteyen deneyimli futbolcunun Galatasaray'dan da teklif götürdüğü ifade edildi.

Calciomercato'nun haberine göre  İtalyan devi Juventus, Aaron Ramsey ile yolllarını ayırmak istediği kaydedildi. 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen Galli futbolcunun yüksek maaşından kurtulmayı planlayan Juventus, bir an önce takımdan gönderme çaba içerisinde olduğu aktarıldı.

Tecrübeli oyuncunun Premier Lig'e dönmek istediği ve bu sebeple Galatasaray'dan almış olduğu teklifi de kabul etmediği öne sürüldü.

Premier Lig ihtimali henüz netlik kazanmayan Aaron Ramsey'nin duruma göre millî takımdan arkadaşı Bale ve Chiellini gibi MLS olasılığını da değerlendirebileceği bilgisi aktarıldı.

AARON RAMSEY KİMDİR?

Ramsey, 26 Aralık 1990 yılında Galler'de dünyaya geldi. 31 yaşındaki futbolcu 74 kez Galler Milli Takımı'nda forma giydi 20 gol kaydetti. Cardiff'te futbol hayatına başlayan Ramsey, Arsenal, Nottingham Forest, Cardiff, Juventus ve Glasgow Rangers gibi ekiplerde forma giydi. Yıldız ismin piyasa değeri ise 3 milyon euro..