Trabzonspor'da Hatayspor maçı öncesi teknik adam Abdullah Avcı,  futbolcularından hata istemiyor. Deneyimli hoca, oyuncuları ile sürekli toplantı yaparak ikazlarda  bulunuyor.

Antalya deplasmanındaki mağlubiyetle ilgili "Kesinlikle moraliniz bozulmasın, motivasyonunuz düşmesin" diyen tecrübeli hoca, "Sadece bir maç kaybettik. Ama gereken dersleri de çıkaracağız. Buralara kolay gelmedik. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Biz kimseye değil, kendi işimize odaklanacağız. Arkaya bakmak yok"  şeklinde konuştu..

 Hatayspor  karşılaşmasıyla  yeni bir başlangıç yapacaklarıa vurgu yaoab Abdulah Avcı,  sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu takıma sonuna kadar güveniyorum. Camia, taraftar size inanıyorum. Fedakârlık yapacağız ve gereken mücadeleyi ortaya koyacağız. Maç maç ilerlemeye devam edeceğiz... Hesaplarımızdan bir şaşma olmasın ve hedefimize odaklanalım. Bu maç gerçekten bizim için önemli ve taraftarımızın desteğiyle istediğimizi alarak sahadan ayrılalım."

Son karşılaşmada yapılan hataları da tek tek oyuncularına aktaran Abdullah  Avcı, detaylı bir analizde yaptı. Tecrübeli teknik adam, Atakaş Hatayspor  üzerine durduğu analizleri ve son Antalyaspor maçındaki hataların tekrarlanmaması adına yoğun bir çalışma programı yapıyor..

KAYNAK: FOTOMAÇ