Fenerbahçe'ye başkan olduğu günden bu yana kupa kazanamayan Başkan Ali Koç'un bu sezon da istatistiğini devam ettirmesi üzerine görevi bırakacağı iddiaları pek çok kez gündeme gelmişti. Sarı lacivertli taraftarlar da her ne kadar destek verseler de artık başarı görmek istediklerini dile getirip yeniliğin iyi bir amle olacağını sosyal medyada paylaşmıştı. Bu dönemlerde akla en çok gelen isim Acun Ilıcalı olmuştu. Fenerbahçe taraftarı medya patronu son olarak Hull City'i almıştı.Fenerbahçe ile karşılaşacak

İngiltere ligi Championship'te gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen Acun Ilıcalı Türkiye'den 2 transfer gerçekleştirmişti. Şimdi ise Doğukan ile 3. imzaya çok yakın. Ilıcalı hazırlık maçında da taraftarı olduğu Fenerbahbçe'ye rakip olmayı seçti.

hull-cityAcun Ilıcalı Fenerbahçe Başkanı olacak mı?

Acun Ilıcalı, "Fenerbahçe başkanlığını düşünüyor musunuz" sorusuna ise "Fenerbahçe başkanlığını düşünmüyorum. Çok yakın dostum olan Ali Koç, şu anda başkan. Sabahtan akşama kadar, günde 15-20 saat Fenerbahçe için bir çaba içerisinde. Sportif başarısızlıklar olmuş olabilir ama bir tecrübe zamanı geçirmek gerekiyor başkanlıkta. Başkanımız bu süreci geçirdi. Kulübün geleceğini çok parlak görüyorum. Ne zaman istenirse elimden gelen her yardımı kulüp için yaparım. Bunu söylememe de gerek yok" yanıtını verdi.