Trendyol Süper Lig’de sezona iyi bir başlangıç yapan Adana Demirspor’da sakatlık haberleri can sıkmaya devam ediyor. Süper Lig’in 12’inci haftasında Fenerbahçe’yi ağırlayan Adana Demirspor, sahadan 0-0’lik skorla ayrılmıştı. Fenerbahçe maçı ile alibiyet serisi sona eren mavi şimşekler, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı değerlendirmek için çalışmalara başladı.

Başkan Murat Sancak Duyurdu

Adana Demirspor’un 1+1 yıllık sözleşme imzaladığı yıldız futbolcu Mario Balotelli’nin sakatlığıyla ilgili Başkan Murat Sancak açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden bir taraftarın sorusunu yanıtlayan Başkan Murat Sancak, ‘’Balotelli, ihtiyaç durumunda görevlendirilmek üzere kadroya alınmıştı. Sakatlığı bulunuyor’’ dedi.

LqdYK_1700048929_0453

Mario Balotelli Ameliyat Olacak

Mario Balotelli’nin sakatlığı nedeniyle ameliyat olacağını açıklayan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, ‘’2 ila 3 ay boyunca yeşil sahalardan uzak kalacak’’ dedi. İtalyan yıldız futbolcu bu sezon 5 Süper Lig maçında sahaya çıkmıştı. 3 gol üreten Mario Balotelli, Fenerbahçe maçında da yedekler arasında yer almıştı. Mario Balotelli’nin sağlık durumuna bağlı olarak Adana Demirspor’daki durumu netlik kazanacak. 33 yaşındaki yıldız futbolcu ile 1+1 yıllık sözleşme imzalanmıştı. Adanalı taraftarların da sevgilisi olan yıldız futbolcunun takımda kalmak istediğini Başkan Murat Sancak’a ilettiği öğrenildi.