Yeni sezonda şampiyonluk yarışının yanında Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı olmak isteyen Galatasaray, bol alternatifli kadro kurmanın peşinde yeni transferlere hazırlanıyor. UEFA'ya bildirilecek kadroya iki takviye yapmaya hazırlanan sarı-kırmızılar çalışmalarına devam ediyor. 

Galatasaray, geçen sezon gibi bu sezonda da Süper Lig'de şampiyon olmak ve 17'inci kez katıldığı Şampiyonlar Ligi gruplarında iyi bir sene geçirmek amacında. Sarı kırmızılılar, Avrupa'da sona eren transfer ve tescil döneminin ardından UEFA'ya bu gece verilmesi gereken kadro için saatleri kaldı. 

Galatasaray'da uzun süredir adı anılan isimlerden olan 2 isim için sona gelindi. Ön liberoda ve merkez orta sahada eksikliği hissedilen oyuncu profili tanımına uygun olarak Tanguy Ndombele ile stoper hattındaki alternatifliği artırmak için Davinson Sanchez için Tottenham ile görüşmeler sona geldi.

TFF'NİN SİTESİNDE LİSANS KAYDI AÇILDI

Tanguy Ndombele ve Kolombiyalı stoper Davinson Sanchez için Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet sitesinde lisans kaydı açıldığı ortaya çıktı.

2023-09-04_190122

Ndombele ve Sanchez'in kişisel bilgilerinin yer aldığı kayıtta, takım adı ve sözleşme bilgileri yer almasa da, iddialara göre Tanguy Ndombele'nin satın alma opsiyonuyla kiralandığı, Davinson Sanchez'in ise bonservisiyle alındığı yönünde.

2023-09-04_190305