Ahmet Ercanlar, kendi kurduğu Sansürsüz Futbol programından ayrıldığını duyurdu. Sosyal medya hesabından daha büyük bir proje için gidiyorum diyen Ercanlar, resmi hesaptan da veda yazısı paylaşıldı.

Sabah saatlerinde Galatasaray'ın transferlerine söyledikleriyle gündem olan Ahmet Ercanlar, kendi kurduğu Sansürsüz Futbol Youtube kanalından ayrıldığını açıkladı!

Sansürsüz Futbol'dan Ahmet Ercanlar açıklaması!

Fenerbahçe'de transfer şekilleniyor! Jorge Jesus Kararı Fenerbahçe'de transfer şekilleniyor! Jorge Jesus Kararı

"Her şey için teşekkürler, başarılar" yazısıyla Sansürsuz Futbol Ahmet Ercanlar'a bu sözlerle veda etti!

Galatasaray ve İcardi transferlerine söylediği sözler gündem olan Ahmet Ercanlar'ın ilk başta kovulduğu haberleri gelmişti. Ancak Ahmet ERcanlar daha büyük bir proje diyerek Sansürsüz Futbol'u ortağı Murat Kapki devrettiğini dile getirdi.

Ahmet Ercanlar veda yazısında "Sadece 1 kulüp için yayın yaparak 165 bin aboneye ulaştırdığım, markalaştırdığım bir başarı hikayesi olan Sansürsüz Futbol yönetimini ortağım Murat Kapki'ye devrediyorum. Çok büyük bir proje için düğmeye basalı çok oldu. Yakında açıklayacağım ve içindeki isimleri görünce herkes çok şaşıracak." sözlerine yer verdi.

Ahmet Ercanlar Sansürsüz Futbol veda etme sebebi kovulma değil, yakın zamanda yapacağı daha büyük bir program olduğu için olduğu ifade edildi.