Çebi, Adıyaman Besni ve Kahramanmaraş Pazarcık'taki okul açılışlarının ardından akşam yemeğinde basın mensupları ile buluştu. Yemeği ardından basın mensupları ile sohbet toplantısı da gerçekleştiren Çebi, gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

''ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA SONUNA KADAR KARARIMI AÇIKLAYACAĞIM''

 "Henüz daha karar vermedim, önümüzdeki hafta sonuna kadar kararımı açıklayacağım. 3 gündür aday olmamı isteyenlerce telefonum susmuyor, ama ben şahsi duygularla hareket etmeyeceğim, iyice düşüneceğim''

''BENİM KONGREDEN YANA HİÇ TEREDDÜTÜM YOK, EĞER GİRECEKSEM KAYBEDECEKSEM DE KAZANACAKSAM DA GİRERİM''

"Benim kongreden yana hiç bir tereddüdüm yok, eğer gireceksem kaybedeceksem de girerim kazanacaksam da girerim. Ben Beşiktaş için kendimi yakarım, ama konu aileme sıçrayınca düşünmem lazım. Geç saatlerde dahi ailem aranarak küfür ediliyor. Konu aileme ve çocuklarıma gelirse sıçratanı yakarım''  

''MEHMET BÜYÜKEKŞİ'NİN PARMAK SALLAMASI BANA DEĞİLDİ''

''TFF başkanının hareketi kesinlikle bana değildi. Küfürler çok oldu, parmağıyla 'başkan bu hareketler komplo, planlı. Bu tribünle, şu tribün yapıyor bu küfürleri' diyerek o tribünleri gösterdi. Beklese devre arasında giderdi, beklemedi. Sezon başında da 'Çok beklersiniz' diye bir laf da etmemiş. Ali Koç, 'Ben dinlemedim, duymadım' dedi"

"CENK TOSUN VE SALİH UÇAN'IN İMZASI 15 GÜNE KADAR BİTER"

 "Ücretler arasında dağlar kadar fark vardı. Biz bir yere geldik, onlar bir yere geldiler. 15 güne kadar o iş biter. İki taraf da bir yere geldi, bitti sayılır. Bonuslarda ufak sorunlar var, onlar da çözülür"