Beşiktaş'ta, yeni iletişim ekibinin tanıtımı gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına katılan deneyimli Başkan Ahmet Nur Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ta kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2’inci Başkan Adnan Dalgakıran ve Genel Sekreter Mesut Urgancılar, basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni iletişim ekibinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Çebi, İletişim Danışmanı ve yönetim sözcüsü olarak Erol Kaynar’ın göreve geldiğini açıkladı.

Ahmet Nur Çebi, tanıtım toplantısında gündemdeki konuları da değerlendirdi.

48 yaşındaki Teknik direktör Sergen Yalçın hakkında konuşan Çebi, Medipol Başakşehir maçı öncesi Mustafa Denizli ile görüşüldüğüne dair çıkan haberlere sert tepki gösterdi.

"Bu tür asılsız haberleri yapanlar kendilerini yargılasın." diyen Beşiktaş kulüp Başkanı, "Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Bunların neden yapıldığını çok iyi biliyorum. Hızımızı, yükselişimizi kesmek için planlanmış, tertiplenmiş haberler bunlar. Bu beni, hocamızı, sayın Mustafa Denizli'yi zor durumda bırakacak haberlerdir. Bizim önümüzü kesemezler" diyerek tepki gösterdi.

Genç çalıştırıcı Sergen Yalçın’a ve takımına yüzde yüz güvendiklerini vurgulayan Ahmet Nur Çebi, bundan sonraki süreçte iletişimi daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi. 

Beşiktaş 2022-2023 sezonu forma fiyatları | BJK yeni sezon forması kaç lira? Beşiktaş 2022-2023 sezonu forma fiyatları | BJK yeni sezon forması kaç lira?

Kaynak: Trtspor