banner197

Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor Maçının Ardından

Dha SPOR-Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor maçının ardından Gaziantepspor teknik direktörü Mutlu Topçu, karşılaşmayı talihsiz bir golle kaybettiklerini söyledi.

Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor Maçının Ardından

Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor maçının ardından Gaziantepspor teknik direktörü Mutlu Topçu, karşılaşmayı talihsiz bir golle kaybettiklerini söyledi. Son haftalarda talihsiz goller yiyerek maçlara başladıklarını, yine benzer durumla karşılaştıklarını vurgulayan Mutlu Topçu, şunları dedi Birkaç haftadır çok talihsiz goller yiyerek, maçlara başlıyoruz. İlk goller bizim açımızdan çok talihsiz oluyor. Bugün de öyle bir mücadele oldu, çok talihsiz bir gol yiyerek başladık. Daha sonra çift santrafora dönüp gol yollarında etkili olmaya çalıştık. Hava hakimiyeti yüksek oyunculardan kurulu, kalecilerinin de hava hakimiyeti kuvvetli olduğu için pek pozisyon üretemedik. Beklemediğimiz bir puan kaybı oldu. Umuyorum bundan sonraki maçlarda daha istekli oynarız."


Akhisar Belediyespor teknik direktörü Cihat Arslan ise karşılaşmadan galip ayrıldıkları için sevindiklerini söyledi, Bizim için önemli bir maçtı. Yukarıda kalmak, yukarıda devam edebilmemiz için kazandığımızda 3'üncü olacağımız bir pozisyondaydık. Gaziantepspor açısından da kazanırsa bizi yakalama gibi bir pozisyonu vardı. Maç öncesinde baktığımız zaman zorlu bir mücadeleydi ve nitekim zorlu bir mücadele oldu. Kazandık, kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Oyuncularımı kutluyorum diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2016, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER