Yeni sezonda iddialı bir kadro ile mücadele etmek ve üst sıralarda olmak isteyen Alanyaspor'da hedef Avrupa kupaları. Turuncu yeşilli ekipte transfer hareketliliği devam ederken bir imza daha geldi. Son olarak Nimes Olympique'te forma giyen Cezayirli futbolcu Zinedine Ferhat, Akdeniz kulübü ile 2 yıllığına anlaşma sağladı.


Alanyaspor'dan yapılan açıklama şu şekilde: 

"Kulübümüz, son olarak Fransız ekibi Nimes Olympique forması giyen Cezayirli futbolcu Zinedine Ferhat ile 2 yıllık sözleşme imzaladı."


Ferhat mutlu

İmza sonrası açıklamalarda bulunan Zinedine Ferhat, "Burada olduğum için çok mutluyum. Başkanımıza ve transferde emeği geçenlere teşekkür ederim. Umarım herkes için çok güzel bir sezon geçiririz" dedi.

Çalışmalar devam ediyor

Cengiz Aydoğan Tesislerinde gerçekleşen imza töreninde konuşan Başkan Hasan Çavuşoğlu ise, “Alanyaspor kulübünün transfer çalışmaları devam ediyor. Ama tabi süreçler kolay olmuyor. Özellikle istediğimiz futbolcuları almaya çalışıyoruz. Bunlardan bir tanesi de Cezayirli Ferhat. Biz hem Alanyaspor kulübümüze hem Ferhat’a hayırlı olmasını diliyorum. Ferhat iyi bir futbolcu. İstediğimiz bir futbolcu. Takımımıza katkı sağlayacağına inanıyoruz. Ferhat istediğimiz bir oyuncuydu. Kendisine de teşekkür ediyoruz. Uzun bir süreç oldu. Camiamıza hayırlı olsun” sözlerini dile getirdi.