Alanyaspor sponsor ile sözleşme yeniledi

Alanyaspor Bahçeşehir okulları ile sözleşme yeniledi...

Alanyaspor sponsor ile sözleşme yeniledi

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Bahçeşehir Okulları bu sezon da stadyumumuzun isim sponsoru oldu.

Kulübümüz ile Bahçeşehir Okulları arasındaki stadyum isim hakkı anlaşması yenilendi. Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve Bahçeşehir Okulları İcra Kurulu Üyesi Ali Arslan arasında imzalanan 1 yıllık anlaşmaya göre stadyumumuz bir yıl daha Alanya Bahçeşehir Okulları Stadyumu adını taşıyacak.

Kulübümüzde düzenlenen imza töreninde konuşan Bahçeşehir Okulları İcra Kurulu Üyesi Ali Arslan, "Bahçeşehir Koleji'nin 60 ilde, 128 kampüste, 105 bin öğrenciye eğitim ve öğretim hizmeti verdiğini söyledi. Okullarından birinin de Alanya’da bulunduğunu belirten Arslan, "Biz bir şehre, bir ilçeye okul açtığımızda o şehrin, o ilçenin aynı zamanda tüm yerel değerlerini de sahiplenmek istiyoruz. Bugün, 3'üncü kez sponsor olduğumuz Alanyaspor da Alanya’nın önemli bir değeridir. Bir ilçe takımı olarak doğup, şimdi Süper Lig’de mücadele eden Alanyaspor’u her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Bu beraberliğimiz hem Bahçeşehir Okulları’na, hem de Alanyaspor’a hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederim.” dedi.

Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise yapılan anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bahçeşehir Okulları yönetimiyle 3 yıl önce başlayan işbirliğimiz bugün de devam ediyor. Kulübümüze verdikleri destekten dolayı Bahçeşehir Okulları yönetimine teşekkür ediyorum. Ayrıca FIBA Europe Cup’ta mücadele edecek olan Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı’na başarılar diliyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER