Galatasaray'dan ayrılan Albert Riera, Slovenya ekibi NK Olipija Ljubljana'nın yeni teknik direktörü olarak göreve başlayacaktı ancak işler istediği gibi gitmedi. Fanatik taraftarlar Kayserispor'un eski teknik direktörü Robert Prosinecki'nin gönderilmesine tepki göstermek üzere basın toplantısını bastı.

Nordsjaelland 4'te 4 yaptı Nordsjaelland 4'te 4 yaptı

Galatasaray'da hem futbolculuk hem de antrenörlük yaptığı dönemde taraftarların sevgilisi olan Albert Riera, Okan Buruk'un gelmesiyle birlikte görevinden ayrılmıştı. Teknik direktörlük kariyerine merhaba diyecek İspanyol çalıştırıcı ilk anlaşmasını yapıp Slovenya ekibi NK Olipija Ljubljana ile anlaştı. Kendisi için düzenlenen imza töreni ise daha önce görülmemiş bir olaya sahne oldu.


TOPLANTIYI BASTILAR

Kulübün eski teknik direktörü Süper Lig'den de tanıdığımız Robert Prosinecki ile yolların ayrılmasına tepki gösteren bir grup taraftar, Riera'nın basın toplantısını bastı. Kulübün ateşli taraftar grubu, maske ve şapkalarla yüzlerini gizleyip Riera'nın ve kulüp görevlilerinin olduğu masaya yöneldi. Fiziksel temasın olmadığı olmadığı olayda Riera masadan kalkarak odayı terk etti.


albert-riera