Günün gazete manşetleri. Galatasaray hangi oyuncuları transfer edecek, Fenerbahçe kimleri alacak. Ülkemizin spor gazetelerinde günün manşetleri neler? Galatasaray Alexis Sanchez, İcardi ve Paredes imza attırırken, Fenerbahçe Lemar De Gea Fenerbahçe'ye imza attırdılar.

3 Temmuz 2023 günün spor gazete manşetleri!

aksam

Akşam gazetesi manşetten Kanarya ayrılmak isteyen Arda'nın yerine iki aday belirledi. Kawamura yada Lemar haberini verdi.

amertey

İkinci sayfasında ise Amartey Kartal oluyor, İcardi sonua doğru haberini verdi.

Fanatik gazetesi 3 Temmuz spor haberleri!

fanatik

Fanatik gazetesi Fenerbahçe'ye Süper 10 Lemar diyerek Arda Güler ayrılması gerekirs Thomas Lemar'ı renklerine katacağına ifade etti.

Beşiktaş ise Sabitzer'i kiralık olarak kadrosuna katacağını ifade etti. 

Galatasaray'da Mauro İcardi el yakacağı, Paredeste mutlu sonun yakın olduğunu dile getirdi.

İşte Lemar Fenerbahçe haberi!

isel

3 Temmuz 2023 Fotomaç gazetesi manşeti!

fotomac

Fotamaç gazetesi manşetten Aslan'dan Sanchez bombaıs haberi verdi. Nellson'u satmayı planlayan Galatasaray Sanchez için 9 milyon Euro ödemeye hazır olduğu ifade edildi. Ayrıca Paredes'in bu hafta Galatasaray'a geleceği aktarıldı.

Fener'den De Gea hareketi olarak verilen haberde 32 yaşındaki eldivenin Fenerbahçe ile masaya oturduğu ve imzaya hazır olduğu ifade edildi. 

Beşiktaş için Scarpa haberi veren gazete Lemar'ı da unutmadı. Trabzonspor için ise Petkoviç haberleri çıktı.

Gazetelerde günün transfer haberleri bu şekilde. Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş ve Trabzonspor transferde istediği oyuncular anlaştığı oyuncular 2023 2024 sezonuna damga vuracak gibi görünüyor. Tüm isimler için takımlarımız Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş ve Trabzonspor ciddi olarak ilgileniyor ve her an herşey olabilir.