Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç son dakika açıklamalar yaptı. Ali Koç, ankara'ya talimat gitmiş diyerek bizi şampiyon yapmayacaklar dedi.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç son dakika açıklamalarda bulundu. Ali Koç, Ankara'ya talimat gitmiş diyerek bizi şampiyon yapmayacaklar dedi.

Ali Koç son dakika açıklamaları!

Fenerbahçe spor kulübü başkanı Ali Koç son dakika açıklamalarda bulundu. İşte Ali koç'un açıklamaları.

Fenerbahçe’nin kasası dolacak: Avrupa’dan sıcak para… Fenerbahçe’nin kasası dolacak: Avrupa’dan sıcak para…

Bizi Şampiyon yapmamak için Ankara'ya talimat gitmiş!

Başkan Ali koç, "Fenerbahçe'nin şampiyon olmasında birçok engel var. Benim başkanlığımda bu engeller arttı. Süper Kupa olayında birçok paydaş var, cımbızla bizi hedef gösterdiler. Yeni aldığım bilgiler de var... TFF bu işi Ankara'ya raporlarken, bizi işaretlemiş. Biz bunun dibine ineceğiz. O yüzden devletimizden bir kez daha rica ediyorum; kim doğru söylüyor, kim yalan söylüyor bu işin üzerine gidilsin." diyerek konuştu.

Süper Kupa tarihini açıkladı!

Şubat ayında oynanması beklenen Ziraat Bankası Türkiye kupası içinde konuşan başkan koç "Süper Kupa maçı için önce 28 Şubat dendi ama o tarihten vazgeçildi. Seçimlerden sonra ve nisan ayı içinde oynanacağı kesin. TFF bir türlü bu takvimi belirleyemedi." dedi.

Başkanlığı bırakıyorum!

Ali Koç başkan adayı olmayacağını bir kez daha yenileyerek "Başkanlığı bırakmamın zamanı geldi. Ben 2 dönem için geldim." dedi.

Camiaya seslendi!

Puan kayıpları içinde konuşan Ali Koç "Yine camianın bir kısmı karamsarlığa kapıldı. Onlara rahat olmalarını söylüyorum. Daha puanlar kaybedilecek, rakibimiz de kaybedecek. Futbol dışı branşlarda altın çağımızı yaşıyoruz. Fenerbahçe, her yerde tepeye oynuyor. Tabi kulvarlarda şampiyonluk kaçtığında hayal kırıklığı daha büyük oluyor bu yüzden." diyerek konuştu.