Transfer döneminde Galatasaray fırtınası eserken Ali Koç sessizliğini bozuyor. Ali Koç 3 transfer açıklamasına rağmen taraftardan beklenen etkiyi göremedi. Ali Koç kurmaylarına 3 transferi birden açıklayın talimatı verdi.

Fenerbahçe'de gündem transfer. Ali Koç, 3 transfer açıklanmasına rağmen Galatasaray şöleni karşısında adeta ezildi. Özellikle Paredes, İcardi, Angelino ve Bakambu gibi imkansız transferleri gerçekleştiren Galatasaray sonrası başkan Ali Koç henüz Umut Nayir, Kent ve Dzeko transferlerini açıkladı. Açıklanan transferlerden bekleneni alamayan ali koç kurmaylarına o transferleri duyurun talimatı verdi!

Fenerbahçe 3 isim birden açıklayacak!

Fenerbahçe'de son dakika transfer hareketliliği yaşanıyor. Fenerbahçe başkanı ali Koç, adeta sarı kırmızıya boyanan günde bir çalım atma derdinde. Ali Koç, sürekli olarak Galatasaray manşetlerinden de sıkılmış olsa gerek taraftarı mutlu edecek açıklamalar yapacak. Fenerbahçe başkanı Ali Koç, son dakika 3 transfer birden duyurma talimatı verdi! İşte Fenerbahçe'nin imza attıracağı 3 isim!

Mert Müldür Fenerbahçe'de

Riva'da toplantı sona erdi! Riva'da toplantı sona erdi!

mers

Fenerbahçe 4. transferi Mert Müldür ile yapmaya hazırlanıyor. Mert Müldür'ün menajeri Max Hagmayr ile bugün biraraya gelecek Fenerbahçe yıldız isme sözleşme imzalatacak. Sassuolo kulübünün 5 milyon Euro bonservisini 4 milyon euro kadar düşüren Fenerbahçe, artık ikna oldu. Mert Müldür 4 milyon Euro karşılığında bonservisiyle birlikte alınarak renklere bağlanacak. 3 hafta süren görüşmeler, oyuncunun Fenerbahçe'de oynama istediği ve 1 yıllık sözleşmesi kalması sebebiyle Sassuolo kulübü ikna oldu.

Sebastien Szymanski resmen Fenerbahçe'de

sebas

Fenerbahçe başkanı Ali Koç ve Sebastien Szymanski menajeri Mariusz Piekarski, son detayları görüşmek için kulüp binasından içeri girdi. Ali Koç ve Piekarski görüşemsinde mutlu son geldi. Sebastien Szymanski ve Fenerbahçe her konuda anlaştı. Kulüpler arasında ufak görüşmeler sonrası Sebastien Szymanski kendisini Fenerbahçeli yapacak 4 yıllık sözleşmeye imza atılacak. Fenerbahçe Sebastien Szymanski transferini büyük bir video ile duyuracak.

Becao son, Zaha son!

beca-1

Fenerbahçe'de son transfer ya Bacao yada Zaha olacak! Fenerbahçe Becao ile Udinese ile son bir teklif gönderdi. İtalyan kulübü bugün içerisinde Becao'yu Fenerbahçe'ye vermezse Fenerbahçe stoperde başka bir isme yönelecek. Fenerbahçe Becao transferi gibi Zaha transferi de çıkmazda. Zaha içinde kendisine 1 gün daha süre verildi. Fenerbahçe Zaha yada Becao bugün anlaşma olmazsa yerlerine başka oyuncular bakılacak.

Fenerbahçe başkanı ali Koç, Mert Müldür, Szymanski kesin duyurusu Becao ve Zaha'dan en az birini bugün içerisinde duyurması bekleniyor.