Transferin en etkili kulübü olan Fenerbahçe, 10 numara formayı kime verecek belli oldu. O bölge için transfer edilen Sebastian Szymanski sabah saatlerinde forma numarasını seçti. Sebastian Szymanski Ali Koç ve Fenerbahçe kulübünün cevabı ise farklı oldu! Fenerbahçe dünyaca ünlü yıldızı getirip 10 numaralı formayı ona verecek!

Fenerbahçe'de 10 numara için transfer!

20

Arda Güler'in takımdan ayrılmasıyla formayı kim giyecek merak ediliyor. ALEX ve Arda Güler gibi yıldızların giydiği Fenerbahçe 10 numaralı forması için Sebastian Szymanski o formayı giymeyi umuyordu. Ancak sabah saatlerinde Sebastian Szymanski ve forması için büyük sürprizler ortaya çıktı. İşte 10 numaralı formanın yeni sahibi!

Sebastian Szymanski şok oldu!

sebas-1

Sabah saatlerinde forma numarası için talepte bulunan Sebastian Szymanski, beklemediği cevabı Fenerbahçe yönetiminden aldı. Yıldız oyuncu boşta ben 10 numara formayı istiyorum dedi, ancak yıldız transfer için 10 numaralı formayı saklıyoruz. Dünyaca ünlü bir 10 numara gelecek. Şu an için başka forma numarası seç denildi. Sebastian Szymanski ise o zaman 53 numaralı formayı giymek istiyorum diyerek 53 numaralı formayı giydi.

Sır gibi saklanan 10 numara kim?

sirs

Bir taraftan Galatasaray'ın dünyaca ünlü yıldızları, bir taraftan Beşiktaş'ın görüştüğü isimler Fenerbahçe'nin de iştahını kabartıyor. Fenerbahçe sır gibi saklanan 10 numara transferi aslında daha önce sporundibi duyurmuştu. Edinilen bilgiye göre Fenerbahçe'de sır gibi saklanan o 10 numara transferi belli oldu!

Beşiktaş'ın elinden Tadic'i almak istiyor!

tad-1

Galatasaray'ın getirdiği Sebastian Szymanski yüksek maaş ve yüksek bonservisle renklerine bağlayan Fenerbahçe, bu sefer Beşiktaş'ın söz kesmek istediği Tadic için devreye girdi. Fenerbahçe Tadic'i Beşiktaş'ın elinden alarak geçmiş Aziz Yıldırım döneminde olduğu gibi lig başlamadan üstünlüğü elde tutmak istiyor. Fenerbahçe bugün Tadic ile sarı lacıvertli formayı giydirmek için yoğun bir mesai harcayacağı belli oldu.

Tadic, Ajax ile problemlerini çözer çözmek Beşiktaş ve FEnerbahçe yetkilileriyle bir toplantı yapıp kararını verecek.