Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Fenerbahçe'nin en etkili ismi Ferdi Kadıoğlu ayrılığını duyurdu. Ali Koç sezon sonunda Ferdi'nin gideceğini açıkladı!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, son dakika açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe taraftarını üzen bir haber geldi. İşte Ali Koç'tan son dakika ayrılık açıklaması!

Ferdi Kadıoğlu ayrılıyor!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, "Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe'de mutlu ama yeni bir hikaye yazma zamanı geldi. Benim tahminim, sezon sonunda Ferdi yeni bir hikayeye yelken açacaktır." açıklaması yaptı.

Açıklama yapılır yapılmaz bir çok Fenerbahçe taraftarı oldukça üzgün oldu. Ancak Ferdi Kadıoğlu servet kazandırarak Fenerbahçe'den ayrılacak!

Ferdi Kadıoğlu hangi takıma gidecek?

Ferdi Kadıoğlu ile ilgili son dakika gelişmesi yaşanıyor. Manchester City'nin Ferdi Kadıoğlu ile ilgili ciddi bir ısrarının olduğu öğrenildi. Ferdi, Manchester City forması giyebilir.

Fenerbahçe’de gizli başkanlık yarışı başladı: Aziz Yıldırım listesi bile hazır! Fenerbahçe’de gizli başkanlık yarışı başladı: Aziz Yıldırım listesi bile hazır!

Bir çok Avrupa kulübünün istediği Ferdi Kadıoğlu için sezon sonuna kadar en yüksek bonservisi veren ekip Ferdi'yi renklerine bağlayacak.