Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden Fenerbahçe, teknik direktör de sona geldi. Kulislerde Ali Koç'un Abdullah Avcı ve İsmail Kartal arasında bir seçim yapmasına bağlı olarak devam eden dönemde sona gelindi. Ali Koç bu sabah saatleri itibariyle yeni teknik direktörü için kararını verdi. İşte Fenerbahçe yeni teknik direktörü için son karar!

Abdullah avcı ile 2. görüşme!

avc

Fenerbahçe 5 gün önce görüştüğü Abdullah aVcı ile cumartesi gecesi bir görüşme daha yaptı. Bizzat Ali Koç'un olup olmadığı merak edilen görüşmede sonuç çıktı. Fenerbahçe Abdullah avcı ile anlaştı mı belli oldu. Ali Koç ve Avcı görüşmesinde yine anlaşmanın sağlanmadığı iddia edildi.

Taraftar baskısı büyük!

Fenerbahçe'de Abdullah AVcı istemeyenler oldukça fazla. Özellikle Fenerbahçe'de ismi çıkar çıkmaz dün PR çalışması da yapıldı Abdullah aVcı için. TRT spor ekranlarına katılan avcı, son sözleri olay oldu. Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük kitlesidir açıklamasına rağmen Abdullah Avcı'ya FEnerbahçe taraftarının istemeyişi sürdü. Kamuoyu dikkat eden Ali Koç, dün Abdullah avcı ile ilgili kararını da verdi.

Avcı riskini almayacak!

Özellikle Trabzonspor döneminde söylediği 11 yıl önce şampiyon olduk sözleri bir türlü unutulmayan Abdullah Avcı için karar verildi. Abdullah Avcı Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olmayacak.

İsmail Kartal FEnerbahçe'nin yeni teknik direktörü oldu!

ikartal

Sabah saatlerinde tüm ajanslar Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü İsmail Kartal olarak verdi. Şu an hacda olan İsmail Kartal bayramdan sonra gelerek sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

İsmail Kartal Fenerbahçe'nin bir kez daha başına geçiyor!

Hem Ali Koç dönemi hem Aziz Yıldırım dönemi geldiğinde büyük başarılar yaratan, camianın insanı olan İsmail Kartal 2023 - 2024 sezonunda Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacağı öğrenildi. YEni İsmail Kartal döneminde mutlak şampiyonluk paralosıyla yeni sezona Fenerbahçe başlayacak.