Başkan Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısında  açıklamalarda bulunuyor.

"Hocamız İsmail Kartal'ın PFDK'ya sevk edilmesi bardağı taşıran son damla olmuştur. Onun arkasında o kadar çok bilgiler, belgeler var ki artık yeter dedik. Biz bunu değiştirmek için görev süremizin kalan bölümünde bu iş için şampiyonluk kadar mücadele edeceğimizi belirtmiştir. Devlete, TFF'ye, her yere çağrı yapıyoruz; kimse kılını kıpırdatmıyor. Fenerbahçe olarak bu mücadeleyi sonuna kadar yapacağız.''

"TRABZONSPOR'U TEBRİK EDERİM, İYİ DEĞİLDİK MAZERETE GEREK YOK"

Dünkü maç buranın havasını biraz bozdu. Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Biz iyi değildik, mazerete gerek yok. Sezon başında 11 hafta sonunda 30 puanınız olacak deseler herkes kabul ederdi. Geçen sene de iyi gidiyorduk, bir Trabzonspor maçı sonrası işler kötüye gitmeye başladı. Sakın bu psikolojiye girmeyin. Bu sene işler bizim için olumlu anlamda çok daha farklı.''

"HAKEM KEMAL YILMAZ'IN İSTİFA ETMESİ FENERBAHÇE'YE KARŞI KURULAN SİSTEMİN DEŞİFRESİYDİ"

27 yıllık yardımcı hakem olan Kemal Yılmaz meslekten istifa etti. İstifa gerekçesi bizim işaret ettiğimiz konuları doğrular nitelikteydi. Fenerbahçe'ye karşı kurulan düzenin deşifresiydi. Bu mektup bile hakemlik müesesesini dibinden değiştirecek etkidedir.

"BU İSİMLERİ KAFANIZA KAZIYIN"

Kadir Sağlam, Koray Gençerler, Alper Ulusoy... Bu isimleri kafanıza kazıyın. Bunlardan kurtulmadan bu Futbol kurtulmaz.

''VİDEOLAR ELİMDE VAR''

Alt liglerde inanılmaz bahis oynanıyor. TFF'ye gidiyorum. Gizli çekilmiş görüntüleri gösteriyorum. İki takım arasında pazarlık yapılıyor. TFF'nin burada ne yapması gerekiyor? Bu videolar benim elimde var. Bunların soruşturulması gerekmiyor mu?

"İZMİRLİ HAKEM GRUBU' OLAYINI UEFA'YA, IFAB'A ŞİKAYET EDECEĞİZ"

Biz bu 'İzmirli Hakem Grubu' olayını UEFA'ya, IFAB'a şikayet edeceğiz. Konu şudur; Ege bölgesindeki arkadaşlar UEFA'dan maç alıyorlar ve sağlık raporunu yollamadık, geciktik diyorlar. Geriye dönük rapor alıyorlar. Evrak bürokrasisini yerine getiremiyorlar. Mağdur olmamak için de eski tarihli rapor alıyorlar. Sahte rapor alan adamdan nasıl adil maç yönetmesini bekleyeceğiz? Dişlerini fırçalarken aynaya baktığında utanmıyor musun?