Fenerbahçe'nin kalecisi ve kaptanı Altay Bayındır, Austria Wien maçında çok zor anlar yaşadı. Milli file bekçisine ev sahibi ekibin tribünlerinden davul tokmağı fırlattı. Mucize bir şekilde olayı atlatan başarılı eldiven, 90 dakikanın ardından açıklamalar yaptı. 

Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır, Austria Wien maçını yorumladı, "Davul tokmağı gelmiş. Ben göremedim. Üzücü şeyler. Allah korusun gözüme gelse belki göremeyeceğim. Böyle şeyler görmek çok üzücü. Rakip Kadıköy'e geldiği zaman bizim taraftarımız ne yapacağını çok iyi bilir. Burada yapılanları gördük. İçeride centilmen şekilde nasıl davranılması gerektiğini insanlara göstermemiz gerekiyor. Bize bu yakışır. Fenerbahçe taraftarı da bunu yapar" dedi.

Her geçen maçın ardından daha çok geliştiklerini kaydeden Altay, "İsteklerimizi sahaya daha çok yansıtıyoruz. Üstüne koyarak gidiyoruz. Avantajlı bir srorla dönüyoruz. Kolay bir maç değil. Arada bir lig maçımız var. Orayı da sağlıklı bir şekilde geçmemk istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor maçının sorulması üzerine de Fenerbahçe kalecisi, "Ligimizde her maç zor. Rakipler kazanmak için çıkıyor. Fenerbahçe ile oynuyorlar. Bizler de onlar kadar konsanre olduğumuzda daha sağlıklı skorlr alırız. İnşallah önümüzdeki maçı da sağlıklı bir şekilde kazanarak atlatırız" yanıtını verdi.