Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatmayarak haziran ayında bonservis bedeli ödenmeden ayrılma hakkını eline alan Altay Bayındır için daha önce Ajax iddiaları basında yer almıştı ancak Amsterdam ekibi Rulli'yi kadrosuna katmıştı. Şimdi ise Monaco'nun yıldız kaleciyi listesine aldığı öne sürüldü.

Fenerbahçe'nin İsmail Yüksek için istediği ücret! Fenerbahçe'nin İsmail Yüksek için istediği ücret!

Fransız basınında yer alan iddiaya göre AS Monaco, Fenerbahçe'nin sözleşme imzalamayı henüz başaramadığı Altay Bayındır'ı transfer etmek istiyor. Bonservis ödemek zorunda olmayan kırmızı beyazlıların bu süreçte genç file bekçisini yakından takip ettiği öğrenildi.

Nübel yerine gelecek

Jeunesfooteux'ta yer alan habere göre Monaco, Altay Bayındır'ı gündemine aldı. Alman kaleci Alexander Nübel ile yollarını ayırmaya hazırlanan Fransız ekibi sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Fenerbahçe'nin milli kalecisini transfer etmek istiyor.

Monaco'nun sportif direktörü Paul Mitchell, Altay'ın transferi için bizzat devrede olduğu iddia edildi. Avrupa'da transfer pazarının kapalı olması nedeniyle Fransızlar genç kaleciyi sezon sonunda kadrosuna katmayı planlıyor.