Beşiktaş'ta forma giydikten sonra Çin ve Suudi Arabistan'a giden Talisca'nın Türkiye'ye döneceği iddia edilmişti. Brezilyalı oyuncu geleceği hakkında açıklama yaptı.

Befica'dan 2 sezon için kiralandığı Beşiktaş'ta gösterdiği performansla siyah beyazlıların unutamadığı bir isim haline gelen Anderson Talisca önce Çin'e ardından da Al-Nassr için Suudi Arabistan'a transfer olmuştu. Brezilyalı maestronun yeni adresinin yeniden Türkiye olabileceği iddia edilmişti. Yıldız oyuncudan transferi hakkında açıklama geldi.

Eksik bölgeleri güçlendirmek isteyen Kara Kartal, eski futbolcusu Anderson Talisca'yı gündemine aldı. Siyah-beyazlı formayla gösterdiği performansla taraftarın sevgilisi olan Brezilyalı yıldız, 2016/2017 sezonunda kazanılan şampiyonlukta başrol oynayan isimlerden biri olmuştu. Valerien Ismael ile yolların ayrılmasının ardından ikinci kez Beşiktaş'ın başına geçen Şenol Güneş'in eski öğrencisini yeniden takımda görmek istediği öne sürüldü. Anderson Talisca ile Beşiktaş'ın yanı sıra Flamengo'nun da ilgilendiği iddia edildi. Geçtiğimiz sezon başında transfer olduğu Al-Nassr'da ayrılacağı konuşulan 28 yaşındaki futbolcudan transfer açıklaması geldi."HENÜZ TEKLİF ALMADIM"

Beşiktaş'tan deprem bölgesine 40 iş makinesi! Beşiktaş'tan deprem bölgesine 40 iş makinesi!

Brezilyalı gazeteci Jorge Nicola'ya konuşan Talisca, Flamengo'dan teklif alıp almadığıyla ilgili sorulan soruya "Henüz bir teklif almadım. En azından şu ana kadar bana bir şey gelmedi." yanıtını verdi. TNT Sports'ta yer alan haberde, deneyimli futbolcunun kariyerini Brezilya'da sürdürmeyi düşündüğü belirtildi.