Süper Kupa ve ligde oynadığı 3 maçta rakip fileleri 3 kez havalandıran Andreas Cornelius, eski takımına karşı çıkacağı Kopenhag mücadelesi öncesinde basın toplantısında konuştu.

Daha önce 61 kez rakip fileleri sarstığı ve adını Avrupa futboluna duyurduğu Kopenhag'a bu kez konuk olacak Andreas Cornelius, basın toplantısına katıldı ve açıklamalarda bulundu. Danimarkalı oyuncu geçtiğimiz hafta Brondby maçını izlediğini, eski takımına karşı forma giymenin çok özel olduğunu ve soyunma odasını karıştırdığını dile getirdi.

Ajax Trabzonspor'daki oyuncusu için devreye girebilir! Kritik süreç başladı Ajax Trabzonspor'daki oyuncusu için devreye girebilir! Kritik süreç başladı


 

Cornelius şu ifadelere yer verdi:

''Benim için Kopenhag ile karşılaşmak çok özel bir durum. Soyunma odasına giderken kafam karıştı, yanlış odaya giriyordum. Burada olmak ve maç yapacak olmak çok güzel bir his''

"Kopenhag lige kötü bir başlangıç yaptı. Bu iki maçı da kazanmayı bekliyoruz. Zor olacak ancak imkansız değil"

"Eski takımıma karşı oynamak çok özel bir durum. Daha önce Kopenhag'a karşı oynadığımda, soyunma odalarının yerini karıştırmıştım. Buraya geri dönmek çok güzel bir duygu"