Türkiye'de daha Antalyaspor Fenerbahçe maçı başlamadan büyük olaylara sebebiyet olan Sivasspor Galatasaray maçında atılan ve iptal edilen gol gibi 90+8 dakika da Fernando'nun attığı müthiş gol iptal edildi. Ofside gerekçesiyle iptal edilen gol ofside mi? Topun değmediği Antalyasporlular için zorla çekilerek bulunan ofsayt sonrası ortalık yangın yeri oldu.

Antalyaspor Fenerbahçe hakemi kimdi?

Antalyaspor Fenerbahçe maçını Kadir Sağlam yönetti. Kadir Sağlam Antalyaspor'un attığı golü ofsayt gerekçesiyle iptal etmesi adını sıklıkla duyuracak cinsten. Maç sonrası Kadir Sağlam bir çok oyuncu ve teknik ekip isyan ederken araya giren Nuri Şahin oldu ve Nuri Şahin oyuncularla teknik heyete kızarak herkesi gönderdi ancak kendi isyan etmeye devam etti.

Antalya FB maçında Fernando golü ofside mi

Antalyaspor Fenerbahçe maçında Fernando'nun attığı gol ofside değildi. Topla alakası olmayan iki oyuncuya çizgi çekilerek ofsayt verildiği öğrenildi. Sivasspor Galatasaray maçı olayları henüz yatışmamışken Fenerbahçe verilen ofsayt sonrası Ali Koç ve Fenerbahçe yönetimi açıklama yapacak mı merak ediliyor.

Güntekin Onay'dan ses gelmedi!

Galatasaray maçını açarken nasıl iptal oldu anlamadık diyen Güntekin Onay Antalyaspor Fenerbahçe maçında Fernando golünü iptal edildiğini açıkladı ancak herhangi bir hakeme yada biz ofsayt görmedik dememesi Galatasaraylılara isyan ettirmeye yetti.

Wright topla alakası yok!

Topa hiç müdahale etmeyen Haji Wright üzerinden VAR, ilk pozisyonda yan hakemin gösterdiği çekmede ofside bulamayınca bir önceki pozsiyon da yine topla alakası olmayan Haji Wright ofside gösterek futbol adına kara bir geceye imza attılar.