Antalyaspor'da hedef Avrupa

Antalyaspor başkanı Aziz Çetin açıklamada bulundu..

Antalyaspor'da hedef Avrupa

Nuri Şahin'in, dünyanın en iyi teknik adamlarıya çalıştığına, önemli bir bilgi birikimine sahip olduğunun altını çizen başkan Aziz Çetin, şöyle konuştu:

"Kariyeri, kişiliği, takım üzerindeki etkisi ortada. Bunların hepsini değerlendirdik. Hocaya da düşünüp düşünmediğini sorduk. O da her zaman teknik direktörlük hayalinin olduğunu belirtti. Deneyimli bir ekip oluşturdu. Şu an hem takımla hem şehirle hem de çalışan ve futbolcularla çok uyumlu. Nuri Şahin'in takımın başına gelmesiyle oyun sistemi değişti. Nuri hoca ile hem oyun sistemi hem de takımın havası değişti. Takıma güzel bir hava geldi. Son dakika oyuncu değişikliklerinde bile bütün futbolcular oyuna girmek istiyor. Takımda bir kapris yok. Herkes hırsla mücadele ediyor. Göze hoş gelen bir futbol sergiliyoruz."

Aziz Çetin, "Şehirle bütünleşen, taraftar sayısı artan, kentte de Antalyaspor bilincini artıracak karakterde bir takım oluşturmak istiyoruz. Bunların hepsi Nuri hoca gibi bir karakterle daha kolay olacaktır. Nuri Şahin ile Avrupa hayalimiz var. Bu 5 yıllık süreçte Avrupa kupalarında mücadele etmeyi hedefliyoruz."  açıklamasını yaptı.

Kendisinin de küçük yaşlardan itibaren Antalyaspor taraftarı olduğunu da ifade eden Aziz Çetin, "Başkandan önce bir taraftarım. Hep bir kupa hayalimiz var. Süper Kupa'yı almak istiyoruz. Bu sene ligi de olabilecek en yüksek noktada bitirmeyi amaçlıyoruz."  şeklinde yorumda bulundu.

KAYNAK: TRT SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER