banner229

Antalyaspor'dan çocuklarla antrenman!

Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyasporun telekonferans yöntemiyle yaptığı antrenmana, kulübün 12 yaş altı takımıyla, A Takım oyuncularının çocukları da yer aldı..

Antalyaspor'dan çocuklarla antrenman!

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bugünkü antrenmanını, telekonferans yöntemiyle kulübün 12 yaş altı takımıyla yaptı.

Antalyaspor'dan 23 Nisan'a özel antrenman

Kulüpten yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında bireysel antrenmanların yanı sıra zaman zaman telekonferans aracılığıyla bir araya gelerek toplu şekilde antrenmanlarını gerçekleştiren futbolcuların, bugünkü çalışmasına Antalyaspor 12 yaş altı takımının küçük futbolcuları da katıldı.

Antrenman, Teknik Direktör Tamer Tuna'nın konuşmasıyla başladı. Tuna, çalışmaya katılan minik futbolculara seslenerek, "Bugün, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 100'üncü yılı. Bugün aynı zamanda sizin de bayramınız. Bugünkü çalışmayı futbolcularımıza sizler yaptıracaksınız. Bizler de sizlere katılacağız. Hepiniz evde kalıp sağlıklı yaşamayı ihmal etmeyin. İyi bayramlar diliyorum." sözlerini kullandı. 

Antrenmanda Futbol Direktörü Sedat Karabük ile 12 Yaş Altı Takımı'nın antrenörleri, futbolcuları ve A Takım oyuncuları ile onların çocukları da yer aldı.

Yaklaşık 45 dakika süren çalışmada, yapılacak hareketleri minik futbolcular sırayla belirledi. Akdeniz ekibinin A Takım oyuncuları da geleceğin futbolcularını alkışlayarak bayramlarını kutladı.

Kaynak:AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER