Antalyaspor'dan Sangare için transfer açıklaması

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, A Spor'a konuştu ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer aldığı iddia edilen Nazım Sangare için kendilerine ulaşan bir transfer teklifi olmadığını belirtti.

Antalyaspor'dan Sangare için transfer açıklaması

Teklif gelirse değerlendireceklerini kaydeden Antalyaspor başkanı Ali Şafak Öztürk, "Nazım Sangare için şu anda bize gelmiş resmi bir transfer teklifi yok. Biz Sangare'den memnunuz ve takımda da tutmak istiyoruz. Teklif gelirse, kulüp ve yönetim olarak değerlendiririz ve ondan sonra oyuncumuz ile iletişime geçeriz ama şu ana kadar gelmiş bir teklif yok" ifadelerini kullandı.

"DOUKARA'NIN FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUZ"

Takımın golcüsü Doukara'nın performansından memnun olduklarını da belirten başkan, "Doukara sakatlıktan sonra daha az forma şansı buldu ama Mevlüt'ün de iyi oynamasının da büyük payı var bunda. Mevlüt de baktığınızda sezon boyunca 11 gol attı, oynadığı dakika boyunca iyi bir performans sergiledi. Yaklaşık 2 ay önce sözleşme yeniledik ve önümüzdeki senelerde de takımda faydalı olacağına inanıyoruz. Teklif gelirse, teklifin çapına bakarız ve olumlu ya da olumsuz değerlendiririz ama bizim takımımızda görmek istediğimiz oyunculardan bir tanesi" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER