banner197

Eto'o İstekli!

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile yapacakları maçın hazırlıklarını izlemek üzere Hasan Subaşı Tesisleri'ne gelen Antalyaspor Başkanı Gencer, hem zorlu maç hem de teknik direktör konusunda açıklamalar yaptı.

Eto'o İstekli!

Fenerbahçe maçı ve Türkiye Kupası hakkında iddialı konuşan ve "Bırak gruptan çıkmayı, grup lideri olmak istiyoruz" diyen Gnecer, Fenerbahçe maçında en az 1 puan almayı hedeflediklerini belirtti.
Teknik direktör arayışları hakkındaki sorulara da yanıt veren Gültekin Gencer, takımı devre arasına kadar teknik sorumlu Mehmet Uğurlu ve yardımcılarının hazırlayacağını dile getirdi.

"KARAR DEVRE ARASINDA"

İkinci yarı öncesi kamp ve teknik heyet planlamalarına ilk yarının son karşılaşması olan Gaziantepspor maçından sonraki Yönetim Kurulu toplantısında karar vereceklerini vurgulayan Gencer, bir gazetecinin "Mehmet Uğurlu'nun yanında Eto'o'lu sistem devam ediyor mu?" sorusu üzerine, şunları kaydetti: "Bu konuyla ilgili Eto'o ile dün geniş çaplı toplantı yaptık. Eto'o, nihayetinde teknik direktör, antrenör değil. Sadece futbolcu olarak sezon başından beri futbolcularla beraber olduğu için birikimlerini, tecrübesini yardım ederek geçirdi. Bu konuyla ilgili Eto'o'nun düşüncelerini de aldık. Teknik direktör konusunda çalışmalarımızı yapıyoruz. Hepsine, bütün kararları, nasıl yapacağımızı, bundan sonraki durumda Eto'o'nun pozisyonunun ne olacağı da dahil, Gaziantepspor maçından sonra yönetim kurulu olarak karar vereceğiz."

"ETO'O İSTEKLİ"
Gencer, "Bu konuda Eto'o'nun düşüncesi nedir?" sorusuna ise "Eto'o, yardım etmekten mutlu, sürekli de yardım etmek istiyor. Onda bir sorun yok. Nihayetinde bu konuda vakit ayırıp, ayıramayacağını ailesiyle görüşecekti. Daha fazla zaman ayıracak olduğundan dolayı. O konudaki cevabı nihayetinde 'evet'" yanıtını verdi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2015, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER