Süper Ligde zor günlerden geçen Antalyaspor, transfer sürecinde kritik karar aşamasında.

Antalyaspor'da futbol sorumlusu Nuri Şahin ile idariciler arasında transfer görüşmeleri yaşanıyor. Fotomaç'ın haberine göre Antalyaspor'da 5 futbolcudan kendilerine takım bulmaları için izin verillirken, ayrılacak isimlerin yerlerine ise 3 ya da 4 transferde bulunması bekleniyor.

Akdeniz ekibinde; Admir Mehmedi, Sinan Gümüş, Soner Aydoğdu, Luyindama ve Hakan Özmert'ten kendilerine takım bulmaları söylendi. Bu oyunculardın başka bir kulüp bulmaları durumunda, takımdan  ayrılmalarında kolaylıkta bulunulacak. 5 futbolcu içerisinde Soner Aydoğdu'nun 1. Lig takımlarından Karadeniz ekibi Samsunspor ile anlaşma sağladığı ifade edilien haber arasında.

Antalyaspor Ümraniyespor canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle Antalyaspor Ümraniyespor canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle

Kırmızı beyazlılar, ara transferinde ise 3 ya da 4 transfer yapmayı amaçlıyor. Akdeniz takımı; 1 forvet, 2 savunma ve imkân durumuna göre 1 de orta sahaya transfer yapmanın panı yer alıyor.