İngiltere Championship ekiplerinden Hull City Başkanı Acun Ilıcalı, Antalyaspor’dan Doğukan Sinik’in transferinde son aşamaya geldiklerini açıklamasının ardından, Akdeniz ekibidnen de bir açıklama geldi. 

Antalyaspor, Doğukan Sinik'e Hull City'ye transferi için görüşme gerçekleşmesi adına izin verdiklerini açıkladı.

Akdeniz ekibinden yapılan açıklama, "Oyuncumuz Doğukan Sinik’e, Hull City ile transferi konusunda kişisel görüşmelerini gerçekleştirmesi için izin verilmiştir" denildi. 

dogukan-sinik

ACUN ILICALI AÇIKLAMIŞTI

Transfer çalışmalarıyla ilgili konuşan Acun Ilıcalı, “Allah izin verirse çok yakında biteceğini düşündüğüm transferimiz var, Doğukan. Hayallerimizi konuştuk onunla. Doğukan ile de ciddi aşamaya geldik. O da hayalleri olan bir kardeşim. Çok büyük bir yetenek, hayranıyım. Keşke olsa dediklerimizin hepsi birer birer olmaya başladı. Şu an 3 futbolcu ile daha görüşüyoruz, son aşamada. Bütün amacım bir aile takımı oluşturmak, beraber üzülen, beraber sevinen” değerlendirmesinde bulundu.

23 yaşındaki sol kanat oyuncusu geçtiğimiz sezon Süper Lig'de çıktığı 32 maçta 3 go atarken 7 asist yapmayı başardı. Doğukan'ın Antalyaspor ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.