Arda Güler ve ali Koç toplantısından çıkan sonuç belli oldu. Fenerbahçe'nin ve Türk futbolunun yıldız ismi Arda Güler takımda kalacak mı? Arda Güler Fenerbahçe'den ayrılacak mı belli oldu. İşte yıldız isimle ilgili Ali Koç ve Arda Güler toplantısından çıkan sonuç. Milyonlarca Fenerbahçeli'nin beklediği o soru yanıt buldu.

Türkiye'de hem Galatasaraylısı hem Fenerbahçelisi hem Beşiktaşlısı bu haberi bekliyor. Arda Güler Türkiye'de, Arda Güler Fenerbahçe'de kalacak mı. Bu konuyla ilgili en çok da dün Ali Koç ve Arda Güler arasında yapılan toplantıda çıkan sonucun kararı oldu. Arda Güler kararını verdiği öğrenildi. Arda Güler Fenerbahçe'de kalacak mı? Arda Güler gidecek mi sorusu cevap buldu!

Arda Güler ve Ali Koç görüşmesinin sonucu!

Sezonu ezeli rakibi Galatasaray’ın ardında 2.sırada bitiren ve kazandığı Türkiye Kupası sonra Portekizli çalıştırıcı Jorge Jesus ile yollarını ayıran Fenerbahçe’de şu an taraftarın aklı ne gelecek hocada ne de yapılacak transferlerde.

Milyonlarca Fenerbahçeli genç süperstarları Arda Güler’in akıbetini merak ediyor. 

Bu sezonun sonlarına doğru düzenli forma şansı bulmaya başlayan Arda konusunda taraftarın en çok yakındığı konu ise sezon başından beri forma giymemesi olmuştu. 

Geçtiğimiz gün A Milli formayla ilk golünü Galler karşısında atan genç yıldız maç sonu verdiği röportajda transfer sorusuna “Herkes için hayırlısı neyse o olsun” şeklinde cevap vermesi Fenerbahçe taraftarlarını gideceği konusunda endişelendirmişti.

Fenerbahçe’nin 2023/2024 sezonunda giyeceği formaların lansmanına Ali Koç ile birlikte katılan Arda Güler bugün saat 13:00 da bir araya geldi

KRİTİK TOPLANTI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sözleşmesi gereği 17,5 Milyon Euro ya serbest oyuncu konumuna düşecek olan Arda’ya en az 1 sene daha kalması yönünde teklif yaptı. Seneye onun etrafına kurulacak bir takımda, anahtar oyuncu rolüyle kendini gösterip bir şampiyonlukla Fenerbahçeye veda etmesini isteyen Ali Koç bu konuda Arda’ya da söz verdi.

Psg, Ajax, Newcastle United, Benfica, Napoli gibi takımlar bu sezon Golden Boy ödülü adayları arasında yer alan Arda için 17,5 Milyon Euroyu yatırmak için tereddüt dahi etmeyecekler.

Riva'da toplantı sona erdi! Riva'da toplantı sona erdi!

Arda’nın ise 1 sezon daha Fenerbahçe’de kalmaya yakın olduğu son kararı ailesiyle görüştükten sonra vereceği öğrenildi.

Bu sezon ligde Fenerbahçe formasını 20 kez terleten Arda Güler 4 gol 4 asist ile takımına destek verdi