Fenerbahçe'de gündem transfer ancak iç transferde ne olacağı bilinmiyor. Fenerbahçe yıldız oyuncusu Arda Güler için devlerin kapıda olduğu biliniyor. Hem Real Madrid, hem Barcelona hem Milan Arda Güler için teklifini sundu. Peki Arda Güler hangi takıma gidecek?

Arda Güler hangi takıma gidecek?

ardag-1

Transfer döneminde Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı en çok merak edilen isim olan Arda Güler seçimini yapıyor. Arda Güler için Real Madrid, Barcelona ve Milan teklifler sundu.

REal Madrid Arda Güler teklifi belli oldu!

Real Madrid Arda Güler için yaptığı teklif belli oldu. İspanya ekibi Güler için 17 Milyon Euro teklif etti. Ayrıca Real Madrid 1 yıl da Fenerbahçe'de kalmasını içeren bir teklif sundu. Ancak Arda Güler bu teklifi retetti.

Barcelona Arda Güler teklifi belli oldu!

Barcelona, Yeni Messi arayışlarını sürdürüyor. Bu bağlamda Barcelona kulübü Arda Güler için 17.5 milyon euro ve hemen takıma katılma isteklerini iletti. Arda Güler henüz Barcelona cevap vermedi.

Milan en güçlü aday! Milan'ın Arda Güler teklifi

Milan, hem Fenerbahçe'yi hem Arda Güler'i mutlu edecek bir teklif sundu. Milan'ın teklifine göre Arda Güler'e 22 milyon euro + Fenerbahçe'ye sonraki satıştan pay teklif etti. Arda Güler Milan'a da düşünmek için süre istediğini belirtti.

Arda Güler Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

Bu teklifler arasında Milan ve Barcelona'yı bekletmeye alan Arda Güler, hızlı bir şekilde retettiği Real Madrid kulübünün teklifi aslında geçerliydi. Hem 1 yıl Fenerbahçe'de kalıp hem Real Madrid'e transfer olabilirdi. Bu teklifi retetmesi Arda Güler Fenerbahçe'den kesin ayrılacak olarak düşünüldü.