Fenerbahçe'nin genç 10 numarası Arda Güler, kulüp televizyonuna açıklamalar yaptı.

İKİ KULVARDA DA HEDEFİMİZE ULAŞMAK İSTİYORUZ

"Benim için böyle bir ortamda bulunmak çok önemli. Çok gencim. Her hafta maç maç bakıp 2 kulvarda da hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. İki hedef için de istekliyiz. Her maçımızı kazanırsak iki kupayı da alırız, rakiplerimiz puan kaybedecek."

SON ANA KADAR DEVAM EDECEĞİZ

"Son dakika golleri bizi çok mutlu ediyor ama buna alışmamalıyız. Taraftarlarımız biraz rahat maç izlemeli. Ancak bu bizim ne kadar güçlü bir takım olduğumuzu gösteriyor. Son ana kadar devam edeceğiz ve inşallah şampiyon olacağız."

KÜÇÜKLÜK HAYALİMDİ

"Şu an yaptıklarım benim küçüklük hayallerimdi. O yüzden şu anda bir baskı hissetmiyorum ve keyif almaya çalışıyorum. Herkesin çok şey beklediğini biliyorum ve en başta ben de korkuyordum baskı hissedebileceğime dair ama sahaya çıktığımda her şeyi unutuyorum. Futbol oynamaktan çok keyif alıyorum, özellikle iç sahada."

YENİLİKLERİ TAKİP ETMEMİZ GEREKİYOR

"İdmanlardan sonra topla çalışmalar yapıyorum. Bu ara çok kaçırdım. Oynadıkça atacağım inşallah, inanıyorum. Küçüklükten beri Alex ve Mesut Özil'i çok izledim. Şu anda da Odegaard ve De Bruyne'yi izlemeyi seviyorum. Futbolu izlemeyi ve konuşmayı da çok seviyorum. Sürekli yenilik oluyor ve bizim de bu yenilikleri takip etmemiz gerekiyor."