Tv100'de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum’a konuk olarak gelen Arda Turan samimi açıklamalar yaptı.

Tv100'de yayın yapan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum’un bu haftaki konuğu, milli futbolcu Arda Turan oldu.

DÜŞÜNMÜYORUM..

“Galatasaray’da oynayamayacağıma göre, futbol kariyerimi Katar’da, ABD’de, eşimin ve ailemin rahat edeceği bir yerde rahat edemeyeceği bir yerde oynamayı düşünmüyorum. Süper Lig’de herhangi bir takımda oynamayı düşünmüyorum.”

TEKNİK DİREKTÖR OLMAK İSTİYORUM

“Alttan bir takımı alıp, UEFA Kupası final yolculuğuna giden bir hikaye olsa ona hizmet etmek isterim ama onun dışında futbol oynayacağımı düşünmüyorum. Teknik direktör olmak istiyorum, iyi bir teknik direktör olacağımı düşünüyorum. Çalışıyorum ekibimi topluyorum. Kerem Yavaş var Şenol Güneş’in yardımcılığını yaptı. Emrah Karakovan var A Milli Takımın kaleci antrenörü. O isterse onu oradan alacağım. Rijkaard’ın yardımcılığını yapmış Carlos var. Atletico Madrid’den yardımcı antrenörlük yapmış Oscar var. Böyle bir ekiple hocalık yapmak istiyorum.”

BARCELONA'YI ELEYEBİLİRDİK

“Ali Sami Yen’de eleniyoruz Barcelona’ya hala pas oyunu" diyen Turan "Biz Barcelona’yı eleyebilirdik. Ben, Barcelona’ya karşı iyi oynadım diye mutlu olmak istemiyorum. Frankfurt’un oynadığını Galatasaray da oynadı. 15 dakika Ali Sami Yen’in enerjisi, at bakalım uzun topu, düşeni ikinci al, bir faul kazan. Atıyor musun, atmıyor musun Barcelona’ya golü?”

KANITLAR NEREDE?

“Çok yanlış, büyük hatalar, rezillik… O dönemdeki davranışlarım çok kötü. Sebeplerinin, benim vicdanımda geçerliliği var. Bilal abi, ‘Bu paranın gözü kör olsun’ diye manşet atarken ‘Evladım, bu iş nedir’ diye sormaz mısın? Benim evimde kalıyorsun. Şiddet yanlış. “Cinsel tacizle yargılanıyorum. Ben, kimseye böyle bir şey yapmadım. Kanıtlar nerede? Beraat ettim ama içim soğumuyor. Kimse benden özür diledi mi?”

ONUN İÇİN DENEYECEĞİM

“Tarihin en iyi teknik direktörü olmak istiyorum. Bunu Fatih hocanın ağzından duyduğum için söylüyorum, ‘Beni geçebilirsin’ dedi. Onun için de deneyeceğim. ‘Beni bir tek sen geçebilirsin’ dedi.”

GALATASARAY BAŞARILI OLSUN

"Çok kötü bir şey. Ben, Galatasaray’ı hep seveceğim. Taraftar benim canım. Genel kurul beni sevmiyor, niye bilmiyorum, herhalde onlar da 13 milyon kazandırdı. Galatasaray’ı sevmenin bu kadar suç olduğu bir hayat olabilir mi? Son 2 maçı Aslantepe’de bile izlemedim, futbolu bırakıyordum ben. Jübile falan istemiyorum. Nezaket istemiyorum, Galatasaray başarılı olsun.” 

BANA SAHİP ÇIKTI

"Sergen Yalçın bana dost dediğim insanlardan çok daha fazla sahip çıktı..Beni arayıp 'Beşiktaş'a gelmek ister misin?' dedi..”

KAYNAK: TV100 - CANDAŞ TOLGA IŞIK

Beşiktaş Kayserispor maçını izle Bein Sports BJK Kayseri canlı maç izle Beşiktaş Kayserispor maçını izle Bein Sports BJK Kayseri canlı maç izle