Galatasaray'dan ayrılan Arda Turan'ın kariyeri belirsizliğini koruyor. Henüz futbolu bırakmak için kesin kararını vermediğini söyleyen Turan, teknik direktörlük sinyali de verdi.

Twitter'da bir sohbet odasına konuk olan Arda Turan, futbolu bırakmaya kesin olarak karar vermediğini belirtti. Yurt dışından bazı opsiyonların olduğunu söyleyen Turan, "Amerika veya başka yerlerden... Bırakmaya karar verirsem kulübe üye olmak isterim. Ben zaten Galatasaraylıyım" dedi. 

"EKİBİNİ KURUYOR"

Doğru ekibi kurmaya çalıştığını belirten Turan, "Teknik direktör olduğumda Atletico Madrid ile Barcelona'nın oyununu mix etmek istiyorum. Doğru ekip kurmaya çalışıyorum. Futbolu değişik açılardan değerlendirebilen, oyuna sabitlenmiş bir şekilde kalmayan ekiple çalışmak istiyorum. Bir planlama yaptım. Planlamanın ilk konusu öğrenmek. Futbol artık çok değişken çünkü" ifadelerini kullandı.

arda-turan

"JÜBİLEYLE VAKİT KAYBETMEYELİM"

Jübilesi ile ilgili de konuşan Turan, "Arda Turan'ın jübilesi ile vakit kaybetmeyelim. Ancak bir gün Galatasaray'da yönetici olursam bu konuların ne kadar önemli olduğunu anlatacağım. Şu an gerçekten böyle bir şey istemiyorum, kulübün benden önemli sorunları var. Hayatın her anında Galatasaraylıyım. Onların bir emri benim için çok önemlidir. Tüm kontaklarım, Galatasaray'ın emrindedir. Önceliğimiz Galatasaray'ın iyiliği" diye konuştu.