Saba Lobjanidze'den transfer yanıtı!

Hatayspor'un yıldızı Saba Lobjanidze'den Fenerbahçe açıklaması..

Saba Lobjanidze'den transfer yanıtı!

FOTOMAÇ'ın yer verdiği haberde;

Hatayspor'da oynayan Gürcü oyuncu Saba Lobjanidze, ülkesinin medyasına  açıklamalar yaptı..

Performansı hakkında değerlendirme yapan  Saba Lobjanidze, "İyi rakamlarım var. Takıma yararlı bir futbolcu olduğumu düşünüyorum. Her zaman daha iyisini yapmayı hedefliyorum ve başardıklarımla övünmek yerine üzerine koymaya çalışıyorum. er maça ayrı ayrı hazırlanıp yapabildiğimin en iyisini yapmaya, kendimi zorlamaya çalışıyorum. Attığım gollerin veya yaptığım asistlerin yeterli olduğunu asla düşünmem." diye konuştu.

Fenerbahçe iddialarına da cevap veren Gürcü oyuncu, "Haberleri ben de gördüm. İyi bir futbolcu haline geldiğinizde sizinle ilgilenen çok kulüp oluyor. Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün benimle ilgilenmesi gururumu okşadı. Orada oynamak benim için bir rüya olur ancak ortada resmi bir teklifin olmadığını söyleyebilirim. Hatayspor ile olan sözleşmem devam ediyor ve gelecekte ne olacağını bilmiyorum. Benim şu an için tek düşüncem bir sonraki maça kazanmak."  ifadesini kullandı

 Saba Lobjanidze,  sözlerini şu sözlerle bitirdi,  "Bu sezon Hatayspor ile Avrupa kupalarına katılma şansımız çok düşük. Lig oldukça zorlu geçiyor ve Avrupa'ya katılım hakkı için birçok kulüp rekabet içinde. Şu an 9. sıradayız ancak Avrupa kupaları bölgesi sadece 5 puan yukarıda." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER