Ömer Ali'den açıklamalar

Süper Lig ekibi Konyaspor'un oyuncusu Ömer Ali Şahiner, beIN Sports'a açıklamalara bulundu...

Ömer Ali'den açıklamalar

Spor Toto Süper Lig ekibi Atiker Konyaspor'un tecrübeli futbolcusu ve transferde adı sıkça Fenerbahçe olmak üzere adı birçok kulüple anılan Ömer Ali Şahiner, beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Sezon başında ve Ocak ayında Rusya Premier Lig devi Zenit'in istediği iddia edilen, aynı dönemde Süper Lig ekibi Fenerbahçe'nin de devrede olduğu öne sürülen Ömer Ali Şahiner, Konyaspor'da yaşadığı süreci, kendi performansını ve transferle ilgili merak edilen bilgileri yanıtladı.

İşte Ömer Ali Şahiner'İn açıklamaları;


"Kendi şehrimiz, burada doğduk büyüdük. Burayı temsil etmek ayrı güzel. Duygusu ve anlamı daha farklı oluyor. Ben de bunu yaşamanın gururunu yaşıyorum. Taraftarın desteği daha farklı oluyor ayrıca. Hepsine teşekkür ediyorum."

"Geçen sezon kampta biraz soru işaretleri olan takımdık. Lige böyle başladık. Kötü başlangıç yaptık. Daha sonra Aykut hocamızla birlikte takım olma duygusu daha fazla yükseldi. İyi bir arkadaşlık ortamı oluştu. Bunu her zaman yakaladık ama geçen sene daha fazlaydı. Lig ilerledikçe form tutmaya başladık. Hem teknik ekip, takım arasında ve yöneticiler arasında aile ortamı oluştu. Bu da başarıyı getirdi. Aman aman çok kaliteli değildik, kötü de değildik ama bazı taşlar yerinde oturdu ve takım ortaya çıktı. Sonrasında Avrupa Ligi tecrübesini yaşadık. Bu bizim için çok güzeldi. Önemli bir tecrübe oldu. Bu sene artılarını ve eksilerini yaşadık ama yeni stadımızda güzel maçlar oynadık ve bunun tecrübesiyle birlikte ilerleyen zamanlarda Konyaspor'a güzel yansıyacaktır."

- Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER