İngiltere'ye gerçekleşmesi ihtimali bulunan transferi ile gündemden düşmeyen Attila Szalai, Fenerbahçe'nin Austria Wien karşısında elde ettiği galibiyet sonrasında açıklamada bulundu. Macar stoper ligdeki durumları hakkında değerlendirme yaparak; "En iyi performansımızı ortaya koymak için Adana Demirspor karşısında olacağı" dedi.

Sarı-lacivertlilerin Macar stoperi Attila Szalai karşılaşma sonrası verdiği demeçte henüz turu geçmediklerini hatırlatarak, "Tabii ki tur henüz gelmedi. Bu maçlar iki ayaklı maçlar, bugün işin yarısını başardığımızı söyleyebilirim. İyi oynadık ama işimiz bitmedi, gelecek hafta Kadıköy'de bir maçımız daha var. Şimdi hazırlıklarımıza devam edip Süper Lig'deki maçımıza odaklanacağız." ifadelerini kullandı.

Taraftarların desteğine dikkat çeken Szalai, "Taraftarların desteklerinden ötürü çok mutluyuz. Harika bir atmosfer yarattılar. Tahmin ediyorum ki onlar da bugün güzel bir gün geçirdi." dedi.

Süper Lig'de oynayacakları Adana Demirspor maçını da değerlendiren Szalai, "Lige iyi başladılar. Üst üste iki galibiyet elde ettiler. Biz de oynayacağımız maçta elimizden gelenin en iyisini ortaya koyacağız. Toparlanma sürecini iyi geçirip hazırlanmamız gerekiyor. En iyi performansımızı ortaya koymak için sahada olacağız." ifadelerini kullandı.