Eto'o Diouf'un iddiasına cevap verdi!

Geçtiğimiz günlerde Afrika kıtasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncusunun kendisi olduğunu açıklayan El-Hadji Diouf'a bir zamanlar yolu ülkemizden geçen Samuel Eto'o'dan yanıt geldi.

Eto'o Diouf'un iddiasına cevap verdi!

As gazetesinin canlı sohbetine katılan Samuel Eto'o, Diouf'un biraz sarhoş olduğu görüntüyü hatırlatarak, "Her ne kadar kardeşim Diouf ekstra bir bardakla biraz kendini kaybetse de, tartışma yok. Ne Diouf ne de Drogba gelip, benim seviyemde veya benden daha iyi olduğunu söyleyebilirler. Bu benim söylediğim bir şey değil, bu bir gerçek. Bir numara olmak istedim ve kariyerim boyunca oradaydım" diye konuştu.

Tüm zamanların en iyi golcüsü sorusuna "Fenomen lakaplı Brezilyalı Ronaldo" yanıtını veren Eto'o, "Tüm zamanların en iyisi Ronaldo. O Fenomen. Ona büyük saygıo ve hayranlık duyuyorum. Onun ardından bir çok isim geliyor. Bunların arasına beni de dahil ederdim" diye konuştu.

Barcelona'dan eski takım arkadaşı Lionel Messi'yi aktif futbolcular arasında en iyisi olarak nitelendiren Eto'o, "Oynayan oyuncular arasındaki en iyisi kim? Bunun yanıtı Lionel Messi. Kylian Mbappe'den daha deneyimli. Mbappe, gelecekte dünyanın en iyisi olacak" ifadelerini kullandı.

KAYNAK:ntvspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER