banner197

MANCHESTER UNİTED SERVET ÖDEMEYE HAZIR

Takımın başına Portekizli teknik adam Jose Mourinho'yu getiren ve şu ana kadar Zlatan Ibrahimovic, Eric Bailly ve Mkhitaryan'ı transfer eden İngiliz devi Manchester United'ın 4. transferinin Paul Pogba olduğu iddia edildi.

MANCHESTER UNİTED SERVET ÖDEMEYE HAZIR

Takımın başına Portekizli teknik adam Jose Mourinho'yu getiren ve şu ana kadar Zlatan Ibrahimovic, Eric Bailly ve Mkhitaryantransfer eden İngiliz devi Manchester United'ın 4. transferinin Paul Pogba olduğu iddia edildi.

Daily Mirror haberinde; Manchester United'ın, Fransız futbolcu Paul Pogba'yı haftalık 350 bin euro ücrete ikna ettiği ve Pogba ile anlaşmaya varılan kontrat süresinin 5 yıl olduğu kaydedildi. Eğer, Fransız futbolcu ile Manchester United arasındaki anlaşma resmiyete dökülürse, bu kontratın İngiltere tarihi açısından bir rekor olacağı kaydedildi.


Manchester United'ın İtalyan ekibi Juventus'a ise 100 milyon pound (116.5 milyon euro) önerdiği ve bu ücretin de bir transfer rekoru olacağı belirtildi.

Paul Pogba, Temmuz 2009'da 16 yaşındayken Manchester United'a transfer olmuş ancak Ağustos 2012'de Manchester United altyapısından Juventus'a bonservissiz olarak gitmişti. 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2016, 08:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER