Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, bugün açıklama yapacak. Daha önce Habertürk televizyonunda canlı yayına çıkacağı açıklanan Aziz Yıldırım, son dakika olarak program sunucunun hastalığı nedeniyle iptal edilmişti. Peki Aziz Yıldırım açıklamasında başkan adayı olacak mı? Aziz Yıldırım saat kaçta konuşacak?

Aziz Yıldırım saat kaçta konuşacak?

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, 23 Haziran 2023 cuma günü saat 14:00 basın toplantısı düzenleyecek.

Aziz Yıldırım aday olacak mı?

Son dakika olarak Aziz Yıldırım kulisleri artıyor. Bir taraf Aziz Yıldırım'ın başkan adayı olacağını açıklarken, diğer taraf Aziz Yıldırım'ın başkan adayı için Şekip Mosturoğlu'nu işaret ederek yeni başkan adayı belirleyeceği düşünülüyor. Ancak konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Aziz Yıldırım bugün sürpriz basın toplantısında neler açıklayacağı merak konusu oldu.

Aziz Yıldırım aday mı?

Fenerbahçe taraftarı da Aziz Yıldırım'ın aday olup olmayacağı merak ediyor. Aziz Yıldırım aday mı sorusu bugün en çok sorulan soru olacak. Konunun cevabını net olarak saat 14:00'de Aziz Yıldırım kendi ağzından alacağız.

Fenerbahçe taraftarları da Aziz Yıldırım'ın aday olmasını bir taraf isterken, diğer taraf adaylık açıklarsa Aziz Yıldırım'la ilgili dosyalar açacağız diyerek adaylığa karşı çıkıyor.