Fenerbahçe Kulübü’nün aylık olarak yayınlanan dergisindeki yazısında geçen sezon kazanılan unvanları koruma yolunda bir kadro kurulmaya çalışıldığını belirten Aziz Yıldırım, NBA’e giden Ekpe Udoh ve Bogdan Bogdanovic’e de teşekkürlerini iletti:

“Başta Futbol ve Basketbol Erkek Takımımız olmak üzere, tüm branşlarda yarışan takımlarımız yeni sezon için kadrolarını oluşturuyor. Yeni sezonda da gerek ulusal yarışmalarda gerekse uluslararası yarışmalarda tüm finallere adımızı yazdırmak, tüm kupaları ve madalyaları almak sportif hedeflerimiz. Doğuş Grubu ile yapmış olduğumuz sponsorluk sözleşmesi sonrasında Fenerbahçe Doğuş ismi ile yeni sezonda mücadele edecek takımımız tüm hazırlıklarını geçtiğimiz yıl elde ettiği unvanlarını korumaya yönelik olarak sürdürmektedir. NBA’ye giden Bogdan Bogdanovic ve Ekpe Udoh’a kariyerlerinin bu yeni döneminde başarılar diliyoruz. Ailemizin bir parçası haline gelen bu örnek sporcuları, gelecekte de renklerimiz ve armamız ile aramızda görmeyi arzuluyoruz. Onların yerine takımımıza katılan sporcularımızın da en az onlar kadar renklerimize ve armamıza başarı ile hizmet edeceklerine inanıyoruz. Aramıza katılan tüm sporcularımıza üstün başarılar diliyor, taraftarımızın desteğine ve sevgisine layık üstün katkılar sunmalarını, formamız için terlerini akıtarak, başarıya ulaşmalarını temenni ediyoruz.

Yeni sezona başlarken Doğuş ve Ülker sponsorlukları için Sayın Ferit Şahenk ve Sayın Murat Ülker’e özelde camiamız, genelde ise ülke sporu adına bir kere daha şükranlarımızı sunuyoruz. Doğuş Grubu’nun yelken takımımıza yaptığı sponsorluk neticesinde bu branştaki organizasyonumuzun hedefinin Olimpiyat, Dünya ve Avrupa şampiyonlukları olduğunu belirterek taraftarlarımızın bu branşta da takımlarımızı bu unvanları elde etme mücadelesinde desteklemelerini arzu ediyoruz.”