Adana Demirspor'un 31 yaşındaki yıldız forvet oyuncusu Mario Balotelli, Instagram hesabındaki paylaşım ile, mavi lacivertli taraftarların kafalarını karıştırdı.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'ın dah öncesinde her ne kadar Balotelli'yi satmayacaklarını açıklasa da, İtalyan yıldız golcü dikkatleri üzerine çeken bir paylaşımda bulundu.

Transferde adı bazı İspanya La Liga takımları ile geçen Adana Demirspor'un yıldız oyuncusu Mario Balotelli, transfeini sosyal medya takipçilerinin vermesini istiyor.

Adana Demirspor'un yıldızı Mario Balotelli, Instagram hikaye kısmında yapmış olduğu  bir paylaşımda transfer iddialarını ateşledi.

33 maçta 19 gol

Monza'dan Süper Lig'e gelen yıldız golcü, Akdeniz takımı Adana Demirspor ile geçen sezonda 33 karşılaşmada 19 gol, 4 asistlik performans ortaya koydu.

Balotelli'nin Adana Demirspor ile olan kontratı 2024 senesine dek devam ediyor fakat sergilediği başarılı performansından sonra Balotelli'nin ismi bazı Avrupa takımları ile geçiyor.

ADANA DEMİRSPOR KADRODA TUTMAK İSTİYOR

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak geçen günlerde yapmış olduğu açıklamada Mario Balotelli'ye yurt dışından teklifler geldiğini faakt yıldız golcüyü satmayı düşünmediklerini ifade etmişti.

İspanya La Liga takımı Valencia'nın 31 yaşındaki İtalyan golcü futbolcu ile ilgilendiği öne sürülüyordu..

KAFA KARIŞTIRDI

 Mario Balotelli, Instagram hesabından bir transfer paylaşımı yaptı. (Fanatik)

O PAYLAŞIM:

Opera Anlık Görüntü_2022-07-12_165011_www.fanatik.com.tr

    .