Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın transferi için Lokomotiv Moskova ile görüşme halinde olduğu Dmitri Barinov hakkında eski hocası Marko Nikolic açıklamalarda bulundu.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın transfer hedefleri arasında yer alan Dmitri Barinov hakkında, eski teknik direktörü Marko Nikolic konuştu.

Nikolic'in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

"Barinov Beşiktaş'a giderse, ona başarılar dilerim. O, Lokomotiv'deyken çalıştığım ve en sevdiğim oyunculardan biriydi. Hep iyi bir insan ve iyi bir futbolcuydu.

Barinov'un her zaman Avrupa'da oynama hayali olduğunu biliyorum. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş çok iyi takılar. Bu nedenle, teklif hem Barinov'a hem de Lokomotiv'e uygunsa, kendisine futbol hayatı boyunca iyi şanslar dilerim. Barinov'un büyük bir kulübe yakışacağından yüzde yüz eminim. Bu sıçrayış, onun için önemli bir gelişme olacak. İyi bir meydan okuma.

Gedson Fernandes'e Fransız Kancası! Gedson Fernandes'e Fransız Kancası!

Beşiktaş hakkında hiç konuşmadık. Sürekli iletişim halindeyiz. Noelde, doğum günlerinde birbirimize kutlama mesajları atarız. Sadece, futbolun genelinde önemli bir konu olduğunda konuşuruz. Beşiktaş'a transferi hakkında hiç konuşmadık. Onun doğru kararı vereceğinden eminim."