Fenerbahçe’nin transferdeki önceliği Arda Güler’in takımda kalmasını sağlamak oldu. Başkan Ali Koç’un bizzat ilgilendiği milli futbolcunun Fenerbahçe’den ayrılmaması için ikna planı hazırlandı. Fenerbahçe yönetimi Arda Güler ve ailesini ikna etmek neler yapacak? İşte detaylar…

Fenerbahçe’de yeni sezon transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken; Başkan Ali Koç’un önceliği Arda Güler’i takımda tutmak olacak. Türkiye’nin son yıllarda yetiştirdiği en önemli yetenek olarak gösterilen Arda Güler’in ikna etmek için harekete geçildi. EURO 2024 eleme grubu maçlarının sona ermesini bekleyen Başkan Ali Koç, Arda Güler ve ailesiyle bir araya gelecek. Başkan Ali Koç, Arda Güler’e yeni sözleşme teklifi yapacak. Milli futbolcunun yıllık ücretine de hatırı sayılır miktarda zam yapılmasına karar verildi.

kapak_181054

Arda Güler’i İkna Etmek İçin Harekete Geçti!

Fenerbahçe yönetiminin Arda Güler ve ailesini ikna etmek için hazırladığı planın detayları ortaya çıktı. Milli futbolcuya ilk olarak zam teklif edilecek. Ayrıca, yurt dışındaki takımlara giden Türk oyuncuların durumuyla ilgili bilgi verilecek. Arda Güler’in bir sezon daha sarı lacivertli formayı giyerek gelişim kaydedeceği hatırlatacak. Fenerbahçe’de oyuncu kadrosunun Arda Güler’in etrafında şekilleneceğini hatırlatacak olan Başkan Ali Koç, genç yıldıza Fenerbahçe efsanesi olabileceğini belirtecek. Fenerbahçe takımının ilk 11’deki vazgeçilmez oyuncusu olacağı ve başrolde yer alacağı sözü verilecek.

genclerbirligi-baskani-akdas-arda-guler-konusunda-ali-koc-la-anlastik-1100775-5

Fenerbahçe'de şok sakatlık: Yıldız oyuncu maça devam edemedi! Fenerbahçe'de şok sakatlık: Yıldız oyuncu maça devam edemedi!

‘’Fenerbahçe’de Şampiyonluk Yaşamadan Gitme’’

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetimi tarafından Arda Güler’e kulüp efsanesi olma fırsatı sunulacak. Başkan Ali Koç’un genç yıldıza idolü Alex de Souza’yı hatırlatarak ‘’Şampiyonluk yaşamadan gitme’’ demesi bekleniyor. Milli futbolcuya, sarı lacivertli taraftarın desteği ve ‘’gitme’’ çağrısı hatırlatılacak. Arda Güler ve ailesiyle yemekte buluşacak olan Ali Koç’un ikna planının temelinde taraftarlar yer alacak. Yurtdışından geri döndüğün zaman yuvan hazır olacak sözü verilecek. Arda Güler’in sözleşmesindeki 17.5 milyon Euro bedel karşılığı serbest kalır maddesinin revize edilmesi gündeme getirilecek.